מתנות לאורחים בברית – טיפים לחיסכון בהוצאות

 

אין רגע מאושר ביותר חייו של אדם מאשר רגע לידתם של ילדיו. לידה מסמלת התחלה חדשה ומסמלת תקווה, נתינה ואהבה. זהו הזמן בו אנחנו רוצים לחלוק עם אחרים את הרגע הקסום, ולהתגאות ביצירת המופת הכי גדולה שהבאנו לעולם. מתנות לאורחים בברית הן דרך להעניק מכמויות האהבה שיש בליבנו עם לידת בננו או בתנו, לכל אחד מהקרובים לנו.

אך צריך לזכור שהתינוק החדש שמצטרף למשפחה, מצריך גם הוצאות רבות, ומסיבת הברית לרוב היא צנועה. אך אפשר בהחלט להפיק מסיבת ברית צנועה למדי, ועדין להעניק מתנות לאורחים בברית.

  מתנות לאורחים בברית 

 

נסיך נולד

אושר גדול ממלא את הבית עם הצטרפותו של הרך הנולד למשפחה. תשעה חודשים ציפיתם וחיכיתם לרגע הגדול, תשעה חודשים שהתמלאתם תקווה, ולעיתים בחוסר סבלנות רציתם להגיע לרגע.

ואז ברגע אחד, אחרי כמה שעות ארוכות ומורטות עצבים בחדר הלידה, נסיך קטן או נסיכה קטנה מגיחים אל העולם. כבר בשנייה הראשונה אתם מתמלאים באהבה, פשוט מתאהבים בגוזל הקטן שנמצא בידיים שלכם, אתם חולמים להעניק לו את כל העולם, ודואגים להבטיח לו הרים וגבעות.

בין לבין אתם מנסים להבין למי הוא דומה, עד שמגיעה הדודה שהורסת את ההתמוגגות "הוא ישתנה עוד הרבה". אבל רגע לפני שהאפרוח הקטן הגיח לעולם, כבר נקלעתם להוצאות גדולות. תינוק קטן דורש הרבה מאוד.

צריך עריסה, מיטת תינוק, שידת החתלה, עגלה, סלקל, בקבוקים, בגדים, וכשהוא יוולד יתחיל מרוץ מטורף של רכישות טיטולים ותחליפי חלב למי שצריך, ועוד ועוד.

אז ההוצאות לא נגמרות, אבל כמובן שחשוב לכם לחגוג עם קרוביכם את הרגע המאושר ביותר בחייכם, ולהראות לכולם את יורש העצר. אז איך משלבים את כל ההוצאות שגם ככה קיימות עם מסיבת ברית בלתי נשכחת וגם מזכרות לאורחים עם תמונה של הרך הנולד, מבלי לפשוט את הרגל?

מתנות לאורחים בברית – סמליות ומשמעותיות

חשוב לזכור, קודם כל שבבריתות לא מצופה מכם הפקה גרנדיוזית, ולכן מראש אפשר ללכת על אירוע צנוע. עם זאת מתנה לאורחים, היא הדרך שלכם להודות לבאי השמחה, ולכן לא כדאי לוותר עליה, אבל כן להיות מחושבים.

ב"מיליון מתנות" תמצאו מתנות לאירועים במחירים סמליים. כמו כן מתנות לאורחים באירוע יכולות להיות פר משפחה ולא לכל אורח בנפרד. בצורה כזו אתם גם חוסכים וגם יוצאים ענקיים. מתנות לאורחים בברית הן תמיד מרשימות וממלאות את האורחים בהערכה כלפי החוגגים, באתר מליון מתנות ניתן גם למצוא מתנות ליום הולדת הניתנות אף באירוע הפעלות ליום הולדת,גם אם הן ניתנות באופן סימלי אחת למשפחה.

 

 

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישוב אליכם בהקדם
מזרחי טפחות ניופאן בנק הפועלים מעברות דיסקונט בנק איגוד סלקום