הגעתם לרגע הגדול בו הבן או הבת מגיעים למצוות. אין רגע יותר מאושר וגאה בחייו של הורה, מאשר לראות את ילדו מגיע לבגרות ועולה למצוות. הגאווה הגדולה של ההורה מחייבת אותו בציון הרגע באירוע גדול שיחרט לדורות, ולעיתים ההפקות הגדולות הן יותר עבור ההורים מאשר עבור הילד. מתנות לאורחים באירוע מהווים חלק בלתי נפרד מהחגיגה הנוצצת, ולמעשה זו דרך נפלאה עבור ההורה הגאה לשלוח את האורחים הביתה עם תזכורת בדבר הגיעו של הילד למצוות. בנוסף, זו היא אמירת תודה על ההשקעה של האורחים והגעתם לאירוע להשתתף בשמחה.

  מתנות לאורחים באירוע

 

מתנות לבר מצווה

כל ילד וכל ילדה מחכים לרגע בו יעלו למצוות, ויחגגו יחד עם מקורביהם את ציון הדרך החשוב בחייהם עד כה. הציפייה והלהט לקראת האירוע הופכים אותו למשמעותי במיוחד, שכן כל חייהם חיכו לרגע בו התייחסו אליהם כאנשים בוגרים, והנה מגיע הזמן בו הם מקבלים לכך גושפנקא רשמית המלווה בחגיגה נוצצת קבל עם ועדה. עבור הבן העולה למצוות, הטקס המקדים מרגש במיוחד ודורש הכנות רבות ולא פשוטות. מתנות לאורחים בבר מצווה, מוסיפות על החותמת שמקבל הילד הבוגר ומשאירות עימן אות שיוותר גם לאחר האירוע החולף.

מתנות לבת מצווה

בנות חולמות כל חייהן על הרגע בו יהפכו להיות נשים, ואף במשחקיהן מרבות הן להתחפש לאישה בוגרת. עבור הילדה הופך רגע ההגעה למצוות כחלום הרוקם עור וגידים. מתנות לאורחים בבת מצווה הן דרכן הנפלאה של הילדות הבוגרות לנהוג כנשים על דרך הנתינה. אירועים כמו בר או בת מצווה ניתן לקיים תחת אוהלים לאירועים המשמשים לכך. מזכרות לבת מצווה מאפשרות לכלת השמחה להטביע את חותמן האישי והבוגר, ולרוב הן ירצו לבחור את המזכרת בעצמן.

מתנות לאורחים באירוע – הלהיט הגדול

ישנן לא מעט אפשרויות לבחירת מתנות לאורחים באירוע בר מצווה או בת מצווה כמו הדפסה על כיפות, מה שבטוח הוא שכל מתנה לאורח תעלה חיוך על פניו והערכה גדולה. מזכרות לאורחים באירועים הפכו להיות הלהיט הגדול של השנים האחרונות, ואין אירוע שיוצאים ממנו בידיים ריקות. לכל אורח מהווה המתנה תזכורת נפלאה לאירוע בלתי נשכח שהשתתף בו. חברת מיליון מתנות מציגה ללקוחותיה שלל מגוון של מתנות לאורחים באירוע בר מצווה או בת מצווה, ומאחלת מזל טוב ואושר לחוגגים.

 

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישוב אליכם בהקדם
מזרחי טפחות ניופאן בנק הפועלים מעברות דיסקונט בנק איגוד סלקום