מזכרות לאורחים בחתונה – תענוג להעניק בחזרה

 

הכנות לחתונה כרוכות בלא מעט התרוצצויות ודברים רבים לבחור ולסגור. לא קל להפיק אירוע גדול כמו חתונה, ואין ספק כי ההכנות חייבות להיעשות בקפידה, כך שהערב יצא מיוחד ומושלם. אחד הדברים שעל בני הזוג לסגור לקראת האירוע הוא מזכרות לאורחים בחתונה, שהן דרכם של בני הזוג הבא בברית הנישואין להגיד תודה לאורחיו.

  מזכרות לאורחים בחתונה 

 

לא שוכחים את האורחים

 

אז בחרתם כבר אולם, יש שמלת כלה ויש חליפה לחתן. שלחתם הזמנות, סגרתם עם הדי ג'יי על המוזיקה, בחרתם את המנות עם הקייטרינג, סגרתם עם הרב, קניתם טבעות, הזמנתם פרחים ועיצוב לאולם, דאגתם שהאירוע יונצח עם צלם וידיאו וכמובן גם צלם סטילס, בחרתם גימיקים לערב, סגרתם על ירח הדבש. הכל מוכן.

לא שכחתם משהו? האורחים! כל מי שישקיע, יפנה את הזמן, יתלבש בחגיגיות לכבודכם ויגיע לאירוע כדי לעשות לכם שמח, וגם יביא מתנה, לא מן הראוי להגיד תודה? היום אין חתונה שיוצאים ממנה בידיים ריקות. אתם הרי לא רוצים להיות הזוג היחידי שלא חשב על אורחיו באירוע.

אז הנה ההזדמנות שלכם לפנק את האורחים באמת, להגיד להם תודה אמיתית ולהוציא אותם עם טעם טוב, וזיכרון מתוק מהיום המיוחד שלכם. מזכרות לאורחים בחתונה הן הדרך שלכם להגיד לכל אורח ואורח – "חשבנו עליך, ואנחנו אומרים לך תודה". אז באיזו מתנה כדאי לבחור?

מזכרות לאורחים בחתונה– סוג של אמירה אישית

 

לכל אחד יש את טעמו האישי, וכמו כל דבר אחר מעתה והלאה, אתם צריכים לשלב בין הטעמים שכל אחד משניכם מביא עימו. חברת מליון מתנות, אשר מזכרות לאורחים בחתונה היא תחום ההתמחות שלה, דואגת שכל זוג ימצא את המתנה לאורח המתאימה לסגנון ולטעם של שני בני הזוג.

ההיצע שלנו כל כך רחב, כך שבטוח תמצאו מזכרת לאירועים המתאימה לכם ביותר בתוך הקטלוג הרחב שלנו. מה שעוד חשוב בעת בחירת המזכרת, מלבד הקליעה לטעם שלכם, הוא שהמזכרת תהווה סוג של אמירה, ולמעשה תאפיין אתכם כזוג.

מה שאתם מייצגים כזוג, תשדר מתנה עם הקדשה שתגישו לאורחים שלכם. אם אתם זוג רומנטי, ביחרו במתנה רומנטית, אם אתם זוג נוצץ, ביחרו במתנה יוקרתית. אם אתם זוג צנוע, ביחרו במתנה פשוטה. גם בחירת הכיתוב האישי תעשה כמובן בהתאם לאופי שלכם ולסגנון אותו אתם מייצגים כזוג.

 

למידע נוסף השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישוב אליכם בהקדם
מזרחי טפחות ניופאן בנק הפועלים מעברות דיסקונט בנק איגוד סלקום